Cosy Apt With Balcony Near Palais Longchamp

  • 60 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Cosy Apt With Balcony Near Palais Longchamp appartement met uitzichten op de stad ligt in de directe omgeving van Cinq Avenue de Longchamp Park. Stade Vélodrome is op 3,4 km afstand en Cathédrale de la Major de Marseille kunt u binnen 10 minuten rijden bereiken.

Deze accommodatie biedt een zitruimte en TV met meerdere kanalen. Het 1-slaapkamer Cosy Apt With Balcony Near Palais Longchamp appartement is voorzien van een complete keuken. Het appartement omvat 1 badkamers.

Het is 32 minuten rijden van de luchthaven Aix les Milles.

Slechts 20 minuten lopen van het centrum van Marseilles. Het appartement ligt in de Blancarde wijk. Het is circa 30 meter tot Côté Sud waar verschillende gerechten worden geserveerd.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Cosy Apt With Balcony Near Palais Longchamp
Duplex Renove Avec 2 Chambres
Mobiele prijsaanbieding

Duplex Renove Avec 2 Chambres

315 m van de accommodatie
Maison Pepouze
Mobiele prijsaanbieding

Maison Pepouze

9.6
Voortreffelijk 48 beoordelingen
407 m van de accommodatie
USD 146 USD 131
per nacht
Studio Cosy Avec Belle Et Grande Terrasse
Mobiele prijsaanbieding

Studio Cosy Avec Belle Et Grande Terrasse

471 m van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Aix les Milles
    28 km

    Treinstations

    Saint-Charles train station
    1,5 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi
    • WiFi is beschikbaar in kamers

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Keukengerei

    In de kamers

    • Zithoek
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Licentienummer13204010883MX
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Cosy Apt With Balcony Near Palais Longchamp apartment geplaatst?
      Cosy Apt With Balcony Near Palais Longchamp apartment is in de wijk Blancarde gelegen, op ongeveer 3,4 km rijden naar Stade Vélodrome.
    • Hoeveel kost het om bij Cosy Apt With Balcony Near Palais Longchamp apartment te verblijven?
      De huurprijs van Cosy Apt With Balcony Near Palais Longchamp apartment is €102.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Cosy Apt With Balcony Near Palais Longchamp apartment?
      Populaire plekken in de buurt van Cosy Apt With Balcony Near Palais Longchamp apartment zijn onder andere Museum van de Europese en mediterrane beschavingen, Stade Vélodrome, Cathédrale de la Major de Marseille.
    • Welke luchthaven is het dichtst bij Cosy Apt With Balcony Near Palais Longchamp apartment?
      Cosy Apt With Balcony Near Palais Longchamp apartment is gelegen binnen 30 km van de luchthaven Aix les Milles.
    • Welk openbaar vervoer ligt het dichtst bij het appartement?
      Het dichtstbijzijnde metrostation Cinq Avenues - Longchamp bevindt zich binnen 450 meter van het appartement.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Côté Sud en la jonque viet restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Biedt Cosy Apt With Balcony Near Palais Longchamp apartment een mooi uitzicht?
      Ramen van Cosy Apt With Balcony Near Palais Longchamp apartment openen zich naar de stad.
    • Heeft Cosy Apt With Balcony Near Palais Longchamp apartment liften?
      Ja, er is een lift in Cosy Apt With Balcony Near Palais Longchamp apartment.
    • Is er een keuken in Cosy Apt With Balcony Near Palais Longchamp apartment?
      Bij Cosy Apt With Balcony Near Palais Longchamp apartment vinden gasten een complete keuken met een oven, keukengerei en een wasmachine.
    • Hoe groot is dit appartement?
      Dit appartement heeft een totale oppervlakte van 60 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Aix les Milles
    28 km

    Treinstations

    Saint-Charles train station
    1,5 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Cosy Apt With Balcony Near Palais Longchamp

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten